Credit: Janice Chen

14 ימים באי הצפוני

 • גודל טקסט A A
print הדפס
אם חיפשתם חוויה תרבותית ואורבנית לצד טבע ונופים - הגעתם למקום הנכון. באי הצפוני של ניו זילנד ערים ועיירות, בהם תוכלו לפגוש את התרבות המקומית ולהכיר את ההיסטוריה המאורית. תופעות גיאולוגיות, הרי געש ופעילות גיאותרמית הופכות את הטבע לייחודי, עם הרבה מסלולי הליכה נוחים ויפים.

יום 1: אוקלנד

נחיתה באוקלנד, העיר הגדולה ביותר בניו זילנד אשר מונה כ-30% מאוכלוסיית ניו זילנד כולה ומהווה שער כניסה מרכזי לטיסות בינלאומיות. אוקלנד הינה מצר יבשה המפריד בין הים הטסמני לאוקיינוס השקט, מה שמקנה לה את ייחודה כעיר גדולה של נמלים, לצד רכסי הרים וולנקים ומקבץ איים עצום. העיר מציעה מגוון של פעילויות ואתרים, כגון: סיבוב באזור הנמל ומגדל השמיים המפורסם (Sky Tower), ביקור במוזיאון Auckland War Memorial Museum, שיט לצפייה בלווייתנים…קראו עוד

נחיתה באוקלנד, העיר הגדולה ביותר בניו זילנד אשר מונה כ-30% מאוכלוסיית ניו זילנד כולה ומהווה שער כניסה מרכזי לטיסות בינלאומיות. אוקלנד הינה מצר יבשה המפריד בין הים הטסמני לאוקיינוס השקט, מה שמקנה לה את ייחודה כעיר גדולה של נמלים, לצד רכסי הרים וולנקים ומקבץ איים עצום.

העיר מציעה מגוון של פעילויות ואתרים, כגון: סיבוב באזור הנמל ומגדל השמיים המפורסם (Sky Tower), ביקור במוזיאון Auckland War Memorial Museum, שיט לצפייה בלווייתנים ודולפינים (יוצא מהנמל המרכזי בעיר), ואינספור פארקים (דוגמת One Tree Hill ו-Mount Eden, הרי געש לא פעילים המכוסים צמחייה עשירה). איסוף הרכב בשדה תעופה ולינה באוקלנד.

800X381auckland

יום 2: אוקלנד - ביי אוף איילנדס

בבוקר יוצאים בנסיעה צפונה אל המחוז הצפוני של ניו זילנד (Northland). הגבעות הירוקות בצד הדרך מספקות הצצה ראשונית לנוף הבתולי הפתוח שמכסה את האיים. הדרך עוברת בעיירה וונגאראי (Whangarei), שם מומלץ לצאת למסלול קצר ב-Whangarei Falls ולאחר מכן להמשיך צפונה עד לביי אוף איילנדס (Bay of islands). ביי אוף איילנדס הוא מפרץ יפהפה המורכב מ-144 איים ירוקים, ובמימיו חיה אוכלוסייה עשירה של בעלי חיים ימיים כגון לוויתנים, דולפינים ועוד. העיירה…קראו עוד

בבוקר יוצאים בנסיעה צפונה אל המחוז הצפוני של ניו זילנד (Northland). הגבעות הירוקות בצד הדרך מספקות הצצה ראשונית לנוף הבתולי הפתוח שמכסה את האיים. הדרך עוברת בעיירה וונגאראי (Whangarei), שם מומלץ לצאת למסלול קצר ב-Whangarei Falls ולאחר מכן להמשיך צפונה עד לביי אוף איילנדס (Bay of islands).

ביי אוף איילנדס הוא מפרץ יפהפה המורכב מ-144 איים ירוקים, ובמימיו חיה אוכלוסייה עשירה של בעלי חיים ימיים כגון לוויתנים, דולפינים ועוד. העיירה פאייה (Paihia) נמצאת במרכז המפרץ ומספקת בסיס טוב כדי לגלות את האזור. הגעה בשעות אחר הצהריים, לינה בפאייה.

Bay Of Islands, Alistair Guthrie

יום 3: ביי אוף איילנדס

יציאה לשיט יפהפה בין האיים החבויים של Bay Of Islands. תודות לאקלים הנעים ומבנה המפרץ, קבוצות גדולות של דולפינים נוהגות לבלות את זמנן במים החמימים, ובמהלך השיט יהיה סיכוי גבוה לראות אותם שוחים לצד הסירה. בשעות אחר הצהריים מומלץ לקחת מעבורת קצרה לצד הרחוק של המפרץ, לעיירה הקטנה ראסל (Russell) – ההתיישבות האירופית הראשונה בניו זילנד. ניתן לצאת למסלולים קצרים בגבעות הירוקות לצד העיירה. בנוסף, באזור waitangi תוכלו להצטרף לשיט…קראו עוד

יציאה לשיט יפהפה בין האיים החבויים של Bay Of Islands. תודות לאקלים הנעים ומבנה המפרץ, קבוצות גדולות של דולפינים נוהגות לבלות את זמנן במים החמימים, ובמהלך השיט יהיה סיכוי גבוה לראות אותם שוחים לצד הסירה.

בשעות אחר הצהריים מומלץ לקחת מעבורת קצרה לצד הרחוק של המפרץ, לעיירה הקטנה ראסל (Russell) – ההתיישבות האירופית הראשונה בניו זילנד. ניתן לצאת למסלולים קצרים בגבעות הירוקות לצד העיירה. בנוסף, באזור waitangi תוכלו להצטרף לשיט בקאנו מלחמה מסורתי (waka), או סיור מודרך שמספר את הסיפור המאורי של האזור. בסוף היום, חזרה במעבורת לפאייה. לינה בפאייה.

Photo: Paroa Bay Winery

יום 4: בי אוף איילנדס - המילטון

בשעות הבוקר יוצאים דרומה לכיוון העיירה המילטון (Hamilton). בדרך יתפרשו סביבכם נופים פתוחים וכבשים חביבות, ותעברו באזורים חקלאיים רבים.

המילטון היא עיר קטנה ויפה, ולא מאוד מוכרת. העיר נחצית ע"י נהר וויאקטו (Waikato River) ומלאה בריאות ירוקות, גלריות אמנות וחנויות קטנות. תוכלו לצאת להליכה בטיילת לאורך הנהר ולבלות בחנויות השונות בעירייה, לצאת לאחד ממסלולי הליכה השונים שיש לאזור הזה להציע, או לבקר בחוות קטיף עצמאי ולהנות מארוחה טעימה בחיק הטבע. לינה בהמילטון.

 

בשעות הבוקר יוצאים דרומה לכיוון העיירה המילטון (Hamilton). בדרך יתפרשו סביבכם נופים פתוחים וכבשים חביבות, ותעברו באזורים חקלאיים רבים.

המילטון היא עיר קטנה ויפה, ולא מאוד מוכרת. העיר נחצית ע"י נהר וויאקטו (Waikato River) ומלאה בריאות ירוקות, גלריות אמנות וחנויות קטנות. תוכלו לצאת להליכה בטיילת לאורך הנהר ולבלות בחנויות השונות בעירייה, לצאת לאחד ממסלולי הליכה השונים שיש לאזור הזה להציע, או לבקר בחוות קטיף עצמאי ולהנות מארוחה טעימה בחיק הטבע. לינה בהמילטון.

 

Hamilton Gardens, Camilla Rutherford

יום 5: המילטון - רוטוראה

את היום תתחילו בנסיעה למערות וואיטומו (Waitomo Caves), ביתן של התולעים הזוהרות. יוצאים לסיור מודרך באחת ממערות אילו בתוך סירה קטנה בנהר החוצה אותה. יצורים אלו חיים במערות ובאזורים מסוימים של יערות והם יוצרים רשת של אור כחול מיוחד בכדי למשוך אליהם טרף – רשת הנראית כמו אלפי כוכבים. אם יצאתם מוקדם, תספיקו לעבור דרך Matamata, עיירה שהתפרסמה כיוון שהייתה לאתר הצילומים של הסרט שר הטבעות. בעיירה ניתן לצאת לסיור…קראו עוד

את היום תתחילו בנסיעה למערות וואיטומו (Waitomo Caves), ביתן של התולעים הזוהרות. יוצאים לסיור מודרך באחת ממערות אילו בתוך סירה קטנה בנהר החוצה אותה. יצורים אלו חיים במערות ובאזורים מסוימים של יערות והם יוצרים רשת של אור כחול מיוחד בכדי למשוך אליהם טרף – רשת הנראית כמו אלפי כוכבים.

אם יצאתם מוקדם, תספיקו לעבור דרך Matamata, עיירה שהתפרסמה כיוון שהייתה לאתר הצילומים של הסרט שר הטבעות. בעיירה ניתן לצאת לסיור מודרך כדי לגלות את כפר ההוביטים השמור והאגדי, חוויה מומלצת!

משם תמשיכו דרומה אל העיר רוטורואה (Rotorua) הגעשית והרייחנית. אזור זה ידוע בזכות הפעילות הגיאותרמית הענפה שלו, לינה ברוטרואה.

*תוספת אופציונלית (לא כולל): סיור לילי ביער של עצי אורן ענקיים (Redwoods), אשר נמצא בסמוך לעיירה. הסיור הלילי מתבצע לאור מנורות התלויות על עצי ענק.

Photo: Corin Walker Bain

יום 6: רוטורואה הגיאותרמית

בשעות הבוקר תצאו לטיסת נוף מעל ההרים הוולקנים טראוורה (Mt Terawera) והאי הלבן (White Island). הר טראוורה אחראי להתפרצות הוולקנית הגדולה ביותר שאירעה בניו זילנד. בטיסה מעליו תוכלו להביט אל תוך מכתש באורך 25 ק"מ שנוצר בעקבות הפעילות, כשמסביב מעשנות של פעילות גיאותרמית ויערות ירוקים. האי הלבן, האי הימי הפעיל ביותר בני זילנד, כאשר ההתפרצות האחרונה אירעה ב-2019 ותוצאותיה ההרסניות הביאו לסיגרתו למטיילים כאשר הדרך היחידה לראותו כיום היא מלמעלה.…קראו עוד

בשעות הבוקר תצאו לטיסת נוף מעל ההרים הוולקנים טראוורה (Mt Terawera) והאי הלבן (White Island). הר טראוורה אחראי להתפרצות הוולקנית הגדולה ביותר שאירעה בניו זילנד. בטיסה מעליו תוכלו להביט אל תוך מכתש באורך 25 ק"מ שנוצר בעקבות הפעילות, כשמסביב מעשנות של פעילות גיאותרמית ויערות ירוקים. האי הלבן, האי הימי הפעיל ביותר בני זילנד, כאשר ההתפרצות האחרונה אירעה ב-2019 ותוצאותיה ההרסניות הביאו לסיגרתו למטיילים כאשר הדרך היחידה לראותו כיום היא מלמעלה. האי נמצא 48 ק"מ מהחוף המזרחי. במהלך הטיסה תוכלו להבחין במקבצי המינרלים והצבעים העזים על הקרקע, כשברקע הרבה עשן ובריכות מבעבעות.

בשעות הערב תזכו לקבל סיור באחד מהכפרים המאורים באזור, שם תכירו את אורח החיים של המאורים הילידים לניו זילנד, ותהנו מטקס מאורי מסורתי הכולל את ריקוד ההאקה המפורסם. לינה ברוטורואה.

 

Champagne pool, Wai-o-tapu

יום 7: רוטורואה - אגם טאופו

בשעות הבוקר תתחילו את דרככם דרומה לכיוון העיר טאופו (Taupo). בדרך תעצרו בפארק הגיאותרמי Waiotapu, היחודי לאזור. בפארק ניתן לראות גייזר המתפרץ לגובה של 10-20 מטר, את בריכת הבוץ המבעבעת הגדולה ביותר בניו זילנד ובריכות רבות נוספות בצבעים עזים של כחול ואדום, הכל במעטפת של עשן היוצא מהאדמה. בשעות אחר הצהריים הגעה לאגם טאופו, מומלץ לעצור במפלי הוקה (Huka falls) האדירים הנמצאים ממש בכניסה לעיירה. המפלים זורמים בקצב של 220,000…קראו עוד

בשעות הבוקר תתחילו את דרככם דרומה לכיוון העיר טאופו (Taupo). בדרך תעצרו בפארק הגיאותרמי Waiotapu, היחודי לאזור. בפארק ניתן לראות גייזר המתפרץ לגובה של 10-20 מטר, את בריכת הבוץ המבעבעת הגדולה ביותר בניו זילנד ובריכות רבות נוספות בצבעים עזים של כחול ואדום, הכל במעטפת של עשן היוצא מהאדמה.

בשעות אחר הצהריים הגעה לאגם טאופו, מומלץ לעצור במפלי הוקה (Huka falls) האדירים הנמצאים ממש בכניסה לעיירה. המפלים זורמים בקצב של 220,000 ליטר לשנייה, הם מהווים נקודת עצירה חווייתית ומרעננת. אופציה נוספת היא לקחת קייאק או שיט באגם טאופו לראות את החריטה המאורית המרשימה, יצירה המתפרשת על סלע בשולי האגם לגובה של 14 מטרים. לינה בטאופו.

Lake Taupo

יום 8: טאופו - נאפיר

נסיעה מזרחה לכיוון הים, לעיירת החוף נאפיר (Napier), הידועה בזכות הארכיטקטורה, סצנת האמנות היחודית שבה, והיקבים המוצלחים של מחוז הוקס ביי. ניתן להשכיר אופניים ולצאת למסלול בין הכרמים, ולעצור לטעימות מודרכות ביקבים. אם יש מז"א נעים וזמני הגאות והשפל לצידכם (חשוב לוודא), ניתן לצאת למסלול החוף Cape Kidnappers ולצפות במושבת הציפורים ששוכנת באזור. אופציה בתוספת (לא כלול): לעצור בדרך בנהר מוהקה (Mohaka river) לרפטינג. ניתן לבחור את דרגת הקושי ואורך…קראו עוד

נסיעה מזרחה לכיוון הים, לעיירת החוף נאפיר (Napier), הידועה בזכות הארכיטקטורה, סצנת האמנות היחודית שבה, והיקבים המוצלחים של מחוז הוקס ביי. ניתן להשכיר אופניים ולצאת למסלול בין הכרמים, ולעצור לטעימות מודרכות ביקבים. אם יש מז"א נעים וזמני הגאות והשפל לצידכם (חשוב לוודא), ניתן לצאת למסלול החוף Cape Kidnappers ולצפות במושבת הציפורים ששוכנת באזור.

אופציה בתוספת (לא כלול): לעצור בדרך בנהר מוהקה (Mohaka river) לרפטינג. ניתן לבחור את דרגת הקושי ואורך מסלול מתאים עבורכם. עלות $120 NZD לאדם.

Craggy Range at Hawkes Bay. Matt Crawford

יום 9: נאפיר - טונגרירו

את היום נתחיל בנסיעה קצרה לפארק הלאומי- Tongariro, הפארק הלאומי הראשון של ניו זילנד ואחד הראשונים בעולם. מומלץ לצאת לאחד מהמסלולים הקלילים שיש בשמורה (Taranaki Falls או Silica rapids) אשר ייתן לכם טעימה קטנה אך משובחת מהסביבה הגעשית. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

את היום נתחיל בנסיעה קצרה לפארק הלאומי- Tongariro, הפארק הלאומי הראשון של ניו זילנד ואחד הראשונים בעולם. מומלץ לצאת לאחד מהמסלולים הקלילים שיש בשמורה (Taranaki Falls או Silica rapids) אשר ייתן לכם טעימה קטנה אך משובחת מהסביבה הגעשית. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

הר רואפהו, הפארק הלואמי טונגרירו, Photo: Camilla Rutherford

יום 10: הפארק הלאומי טונגרירו

היום יתחיל בזריחה, בטיול יומי מודרך של חציית הרכס הוולקני והר הטונגרירו (The Tongariro Alpine Crossing). הטיול אורך 19 ק"מ (כ-9 שעות) וכולל טיפוס על אדמה געשית אדומה לצד אגמים תכולים, תופעה שונה לחלוטין מהנוף הירוק שביקרתם בו עד כה. רבים מתארים את הטיול כתחושה סוריאליסטית של הליכה על כוכב אחר. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

 

היום יתחיל בזריחה, בטיול יומי מודרך של חציית הרכס הוולקני והר הטונגרירו (The Tongariro Alpine Crossing). הטיול אורך 19 ק"מ (כ-9 שעות) וכולל טיפוס על אדמה געשית אדומה לצד אגמים תכולים, תופעה שונה לחלוטין מהנוף הירוק שביקרתם בו עד כה. רבים מתארים את הטיול כתחושה סוריאליסטית של הליכה על כוכב אחר. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

 

Tongariro National Park. Credit: Camilla Rutherford

יום 11: טונגרירו - וואנגנוי

בשעות הבוקר נסיעה לכיוון הפארק הלאומי וואנגאנוי (Whanganui National Park), הנהר השני בגודלו בניו זילנד. בקצה הנהר נמצאת העיירה Whanganui הקטנה והנחמדה, הידועה בסצנת האומנות שלה. העיירה מלאה בבתי מלאכה, גלריות וסדנאות. ניתן לצאת לטייל ברחבי העיירה, או לצאת לשיט קצר על הנהר ממנו ניתן לראות את "הגשר לשום מקום". זוהי גם נקודת יציאה לטיול קיאקים האורך 3-4 ימים בנהר. אופציה אפשרית היא לחתור חלק ממנו ביום אחד (ניתן גם…קראו עוד

בשעות הבוקר נסיעה לכיוון הפארק הלאומי וואנגאנוי (Whanganui National Park), הנהר השני בגודלו בניו זילנד. בקצה הנהר נמצאת העיירה Whanganui הקטנה והנחמדה, הידועה בסצנת האומנות שלה. העיירה מלאה בבתי מלאכה, גלריות וסדנאות. ניתן לצאת לטייל ברחבי העיירה, או לצאת לשיט קצר על הנהר ממנו ניתן לראות את "הגשר לשום מקום". זוהי גם נקודת יציאה לטיול קיאקים האורך 3-4 ימים בנהר. אופציה אפשרית היא לחתור חלק ממנו ביום אחד (ניתן גם עם מדריך).

Bridge to Nowhere. Credit: Tourism New Zealand

יום 12: וואנגנוי - וולינגטון

בשעות הבוקר עוצרים לחצי יום מודרך באי קפיטי (Kapiti Island). האי נמצא בחוף המערבי של האי, כשעה צפונית מווילנגטון, וכדי להגיע אליו יש לקחת שיט קצר בים הטזמני. 80% מהאי הוא שומרת טבע שמטרתה לשמר את הציפורים המיוחדות של ניו זילנד, בסיור תזכו לראות וגם לשמוע את ציפורים אילו. הגעה לוולינגטון (Wellington) בשעות אחה"צ, לינה בוולינגטון.

בשעות הבוקר עוצרים לחצי יום מודרך באי קפיטי (Kapiti Island). האי נמצא בחוף המערבי של האי, כשעה צפונית מווילנגטון, וכדי להגיע אליו יש לקחת שיט קצר בים הטזמני. 80% מהאי הוא שומרת טבע שמטרתה לשמר את הציפורים המיוחדות של ניו זילנד, בסיור תזכו לראות וגם לשמוע את ציפורים אילו. הגעה לוולינגטון (Wellington) בשעות אחה"צ, לינה בוולינגטון.

seagle akroa 800X381

יום 13: וולינגטון

העיר מלאה באתרים מיוחדים ומקומות עניין רבים! ישנם כמה מקומות אותם לא כדאי לפספס: המוזיאון להיסטוריה ותרבות מאורית (Te Papa), תצפית על העיר והמפרץ מהר ויקטוריה, טיול בגנים הבוטניים היפים, ביקור בשמורת ציפורים (Zealandia) בה ניתן לעשות סיורים מודרכים ביום או בלילה כדי לראות את מגוון הציפורים של ניו זילנד. סיור לילי בשמורה מאפשר סיכוי לראות את הקיווי: הציפור הלאומית של ניו זילנד הנמצאת בסכנת הכחדה. חובבי "שר הטבעות" ישמחו…קראו עוד

העיר מלאה באתרים מיוחדים ומקומות עניין רבים! ישנם כמה מקומות אותם לא כדאי לפספס:

המוזיאון להיסטוריה ותרבות מאורית (Te Papa), תצפית על העיר והמפרץ מהר ויקטוריה, טיול בגנים הבוטניים היפים, ביקור בשמורת ציפורים (Zealandia) בה ניתן לעשות סיורים מודרכים ביום או בלילה כדי לראות את מגוון הציפורים של ניו זילנד. סיור לילי בשמורה מאפשר סיכוי לראות את הקיווי: הציפור הלאומית של ניו זילנד הנמצאת בסכנת הכחדה. חובבי "שר הטבעות" ישמחו לגלות שנמצאת בעיר סדנת Weta Cave, בה הכינו הרבה מאביזרי הסרטים ומוצגים בה רבים מהם.

ניתן גם להרחיק כשעה צפונה ולצאת לסיור יין באזור מרטינבורו (Martinborough). לינה בוולינגטון.

מוזיאון Te papa, וולינגטון. Camilla Rutherfurd.

יום 14: וולינגטון - ת"א

בהתאם ללוח הטיסות, החזרת הרכב בשדה התעופה ויציאה בטיסה חזרה הביתה.

בהתאם ללוח הטיסות, החזרת הרכב בשדה התעופה ויציאה בטיסה חזרה הביתה.

Wellington. Ian Trfford

מסלול נהיגה עצמאי של 14 ימים, מתאים למי שרוצה להנות מהתרבות המאורית והאופי האורבני, לצד הטבע והתופעות הגיאולוגיות שיש לניו זילנד להציע. את הטיול נתחיל בעיר הגדולה אוקלנד, בה נחווה את הווי העיר התוססת לצד גבעות ירוקות ואיים מלאי חיים. משם נעלה צפונה לעיירות הקטנות והמפרצים הזהובים בנורת'לנד, איפה שהכל התחיל. מכאן נוסעים דרומה למרכז האי, שם התופעות הגיאולוגיות והגיאותרמיות יתגלו בשיא תפארתם וריחם. נעבור בכרמים ובעיר הציורית נאפייר, ונמשיך מערבה לפארק הלאומי טונגרירו עד נהר הוונגאנוגי שבמערב. נסיים את המסלול בעיר הבירה ווליגטון.

כמה נקודות שיא לאורך המסלול:

 • שייט צפייה בדולפינים בביי אוף איילנדס
 • ביקור במערות התולעים הזוהרות
 • טקס מאורי מסורתי וארוחת ערב
 • סיור כרמים והיקבים של מחוז הוקס ביי
 • סיור מודרך בשמורת הטבע באי קפיטי

עדיין לא בטוחים?

אל תהססו ליצור איתנו קשר. נשמח לשמוע ממכם ולעזור לכם לבחור את המסלול הנכון.

לא לדאוג, אנחנו נחמדים. תרגישו בנוח.

מחיר שירותי קרקע

 • החל מ-$3,900 USD לאדם בחדר זוגי.
 • מקדמה: 15% מעלות הטיול.
 • המיסים המקומיים כלולים במחיר.

תחשיב הטיול כולל:

לינה

 • 13 לילות בבתי מלון, לודג'ים או B&B ברמה בינונית עד גבוהה (מקביל פחות או יותר לשלושה כוכבים).
 • כל הלילות עם שירותים צמודים.
 • שימו לב: רוב הלינות כוללות את ארוחת הבוקר אבל לא כולן. במקרים בהם הארוחה אינה כלולה, תהיה בדר"כ מסעדה במלון או צמוד אליו שבה ניתן יהיה לאכול בתשלום נפרד.

תחבורה

 • רכב שכור למשך 14 ימים בדרגת Fullsize (קבוצת רכב E, קרייזלר 200 או דומה) כולל ק"מ חופשי.

סיורים ופעילויות

 • שייט צפייה בדולפינים בביי אוף איילנדס
 • ביקור במערות התועלות הזוהרות
 • סיור מודרך בכפר מאורי ברוטורואה
 • חצי יום סיור באי קפיטי
 • טיול מודרך בפארק הלאומי טונגרירו

תחשיב הטיול אינו כולל

 • טיסות בינלאומיות.
 • כלכלה וארוחות (ארוחת בוקר לא תמיד כלולה).
 • עלויות דלק לרכב.
 • כניסה לאתרים אופציונליים (מוזיאונים, מרכזי מבקרים וכד').
 • טיפים למדריכים ולאנשי צוות.
 • כל מה שלא פורט תחת "כלול בתחשיב".

מדיניות ביטול

עד 61 ימים לפני מועד היציאה – 15% מערך ההזמנה הכולל

60 עד 31 ימים לפני מועד היציאה – 35% מערך ההזמנה הכולל

30 ימים או פחות לפני מועד היציאה – 70% מערך ההזמנה הכולל

ויזות ואשרות

 • ניו זילנד לא דורשת ויזה מאזרחים ישראלים, אבל החל מאוקטובר 2019 יש צורך למלא "מסמך נסיעה" אלקטרוני בתשלום שנקרא New Zealand eTA. רצוי להזמין את ה-eTA לפחות חודש לפני הטיסה – לפרטים לחצו כאן.
 • לטסים דרך אוסטרליה יש להוציא ויזת מעבר (במידה ושהייה בה היא פחות מ-72 שעות). מומלץ להוציא את הויזה לפחות חודש לפני הטיסה.
 • בנוסף, חשוב שתוודאו שבזמן הטיול יהיה ברשותכם דרכון בתוקף לתקופה של לא פחות מ-6 חודשים מיום היציאה לטיול, עם לפחות 2 עמודים ריקים בדרכון.