Milford Track

16 ימים ניו זילנד - שני האיים

 • גודל טקסט A A
print הדפס
מסלול סתיו קצר לניו זילנד הפראית והקסומה. מתחילים באי הדרומי דרך נקודות מרכזיות של האי: הר קוק המפורסם, הפארק הלאומי פיורדלנד ו-וואנקה השלווה. נעבור דרך מיצר קוק לאי הצפוני ונחווה את הפעילות הגאותרמית הייחודית שבו.

יום 1: כרייסטצ'רץ'

נחיתה בעיר הגדולה ביותר באי הדרומי, כרייסטצ'רץ' (Christchurch). בשנת 2011 פקדה את האי הדרומי בניו זילנד רעידת אדמה עוצמתית והרסנית למדי ובזמן התהלכות בעיר, תוכלו לשים לב לנזקים שהשאיר האסון הגדול. מומלץ להסתובב בעיר ובגנים המקומיים, ובשוק אוכל מקומי Riverside Market, המציע מגוון של דוכני אוכל מקומיים וטעימים. לינה ואיסוף רכב בכרייסטצ'רץ'.

נחיתה בעיר הגדולה ביותר באי הדרומי, כרייסטצ'רץ' (Christchurch). בשנת 2011 פקדה את האי הדרומי בניו זילנד רעידת אדמה עוצמתית והרסנית למדי ובזמן התהלכות בעיר, תוכלו לשים לב לנזקים שהשאיר האסון הגדול. מומלץ להסתובב בעיר ובגנים המקומיים, ובשוק אוכל מקומי Riverside Market, המציע מגוון של דוכני אוכל מקומיים וטעימים. לינה ואיסוף רכב בכרייסטצ'רץ'.

Christchurch

יום 2: כרייסטצ'רץ' - אגם טקאפו

בבוקר נוסעים למחוז מקנזי בו נמצא הר קוק – ההר הגבוה ביותר בניו זילנד. בדרך לשם עוברים באגם טקאפו (Tekapo), אחד משני האגמים המרשימים של המחוז. צבעו של האגם בעל גוון טורקיז מוציא עיניים, בשל מי השלגים שזורמים אליו. מכאן ניתן לצאת למסלול קצר אל כנסיית "הרועה הטוב" – כנסיית אבן קטנה ויפה על רקע נוף מרהיב. בשעות אחר הצהריים מומלץ לעלות להר ג'ון הסמוך ברכב או ברגל ולהנות מתצפית…קראו עוד

בבוקר נוסעים למחוז מקנזי בו נמצא הר קוק – ההר הגבוה ביותר בניו זילנד. בדרך לשם עוברים באגם טקאפו (Tekapo), אחד משני האגמים המרשימים של המחוז. צבעו של האגם בעל גוון טורקיז מוציא עיניים, בשל מי השלגים שזורמים אליו. מכאן ניתן לצאת למסלול קצר אל כנסיית "הרועה הטוב" – כנסיית אבן קטנה ויפה על רקע נוף מרהיב. בשעות אחר הצהריים מומלץ לעלות להר ג'ון הסמוך ברכב או ברגל ולהנות מתצפית על האגם. אחת החוויות המומלצות ביותר, היא לצאת לתצפית כוכבים לילית ולהנות מהשמיים הגדולים והמנצנצים, או לקחת את זה צעד אחד קדימה ולבקר בפלנטריום בטקאפו שמציע מגוון אופציות של צפייה בכוכבים בהתאם למזג האוויר. לינה בטאקפו.

Tekapo, Julian Apse

יום 3: הפארק הלאומי הר קוק

בשעות הבוקר יוצאים לסיור מודרך על קרחון הטזמן (Tasman) הענק. הסיור מתחיל בטיסה במסוק/מטוס קל בה תזכו לראות את הארץ הקפואה הזאת מלמעלה ולהתרשם מהפסגה הגבוהה, הר קוק. נוחתים על הקרחון ויוצאים להליכה חווייתית במיוחד. במהלך הסיור הרגלי ניתן לראות תצורות קרח רבות, מפלים בקרח, ברכות טורקיז ועוד. בשעות הצהריים נסיעה לפארק הלאומי הר קוק (Mount Cook national park). כביש אחד מוביל לתוך לב הפארק, אל עמק שנמצא למרגלות "גורד…קראו עוד

בשעות הבוקר יוצאים לסיור מודרך על קרחון הטזמן (Tasman) הענק. הסיור מתחיל בטיסה במסוק/מטוס קל בה תזכו לראות את הארץ הקפואה הזאת מלמעלה ולהתרשם מהפסגה הגבוהה, הר קוק. נוחתים על הקרחון ויוצאים להליכה חווייתית במיוחד. במהלך הסיור הרגלי ניתן לראות תצורות קרח רבות, מפלים בקרח, ברכות טורקיז ועוד.

בשעות הצהריים נסיעה לפארק הלאומי הר קוק (Mount Cook national park). כביש אחד מוביל לתוך לב הפארק, אל עמק שנמצא למרגלות "גורד השחקים" המושלג. הר קוק, שגובהו מתנשא ל- 3724 מטר מעל פני הים, הוא הגבוה ביותר בניו זילנד וחלק מרכס ההרים המכונה "האלפים הדרומיים". בדרך לפארק עוברים באגם קרחוני פוקאקי (Pukaki) שמקור מימיו הוא מההר המפורסם וביום בהיר נטול עננים ניתן לראות את הר קוק בכבודו ובעצמו בקצה האגם. באזור אפשרויות לכמה מסלולי הליכה, כשהמומלץ ביותר הוא עמק ההוקר (Hooker valley track), הליכה נינוחה בתוך העמק תוביל אתכם עד לקרחון ההוקר. לינה בטקאפו.

Mueller Hut Track. Lachlan Dempsey

יום 4: אגם טקאפו - דונדין

בשעות הבוקר נוסעים דרומה לחוף המזרחי לעיר דונדין (Dunedin), הממוקמת בין הגבעות הירוקות. מומלץ לבקר במבשלת הבירה הגדולה ביותר באי הדרומי ולהנות מהקצב הנינוח של העיר. בדרך שווה לעצור בחוף Maeraki Boulders Beach ולראות את הבולדרים (סלעים מעוגלים) שהחלו להיווצר לפני כ-60 מיליון שנה וקיבלו את צורתם הודות להרכבם ולתנאי הסביבה היחודיים. בשעות הצהריים מתוכנן סיור בשמורה שכולה מוקדשת לפינגווינים צהובי העין המקננים וחיים ברצועת חוף זו (*לתשלום במקום, או…קראו עוד

בשעות הבוקר נוסעים דרומה לחוף המזרחי לעיר דונדין (Dunedin), הממוקמת בין הגבעות הירוקות. מומלץ לבקר במבשלת הבירה הגדולה ביותר באי הדרומי ולהנות מהקצב הנינוח של העיר. בדרך שווה לעצור בחוף Maeraki Boulders Beach ולראות את הבולדרים (סלעים מעוגלים) שהחלו להיווצר לפני כ-60 מיליון שנה וקיבלו את צורתם הודות להרכבם ולתנאי הסביבה היחודיים.

בשעות הצהריים מתוכנן סיור בשמורה שכולה מוקדשת לפינגווינים צהובי העין המקננים וחיים ברצועת חוף זו (*לתשלום במקום, או שניתן להזמין מראש). הסיור מתקיים בתעלות שנחפרו מתחת לפני הקרקע, ומכוסות ברשת הסוואה, ככה שההליכה בהן היא כמעט בגובה העיניים עם הפינגווינים. חוויה מרתקת שמאפשרת מבט מקרוב על בעלי חיים מופלאים אלו. לינה בדונדין.

Moeraki Boulders 800X381

יום 5: דונדין - טה אנאו

בבוקר יוצאים אל היהלום שבכתר: הפארק הלאומי פיורדלנד (Fiordland national park), הפארק הלאומי הגדול ביותר בניו זילנד ומשתרע על פני שטח של 12,120 ק"מ רבוע. שמו של הפארק מתייחס לפיורדים הרבים אשר נמצאים בו כשהמפורסמים ביותר הם המילפורד סאונד (Milford sound) ודאוטפול סאונד  (Doubtful sound). מגיעים לעיירה הקטנה טה-אנאו (Te Anau) בה האגם והרי הענק של הפיורדלנד, מהווים שער כניסה מפואר לפארק. מכאן מתחילה ההרפתקה בארץ הפיורדים אל עבר הנופים המרהיבים…קראו עוד

בבוקר יוצאים אל היהלום שבכתר: הפארק הלאומי פיורדלנד (Fiordland national park), הפארק הלאומי הגדול ביותר בניו זילנד ומשתרע על פני שטח של 12,120 ק"מ רבוע. שמו של הפארק מתייחס לפיורדים הרבים אשר נמצאים בו כשהמפורסמים ביותר הם המילפורד סאונד (Milford sound) ודאוטפול סאונד  (Doubtful sound). מגיעים לעיירה הקטנה טה-אנאו (Te Anau) בה האגם והרי הענק של הפיורדלנד, מהווים שער כניסה מפואר לפארק. מכאן מתחילה ההרפתקה בארץ הפיורדים אל עבר הנופים המרהיבים והדרמטיים ביותר בניו זילנד. בהתאם ללוח הזמנים, שווה לבקר במרכז המבקרים המושקע של הפארק הלאומי ולצאת ממנו למסלולי הליכה קלילים לצד האגם. לינה בטה אנאו.

Fiordland 800X381

יום 6: מילפורד סאונד

בשעות הבוקר נסיעה בדרך המפורסמת אל עבר המילפורד סאונד (Milford Sound). דרך זו מורכבת מכביש אחד אשר חוצה את העמק רחב הידיים ומסתיים בסאונד. בדרך כדאי לעצור בכמה נקודות עניין עם אופציה למסלולים קצרים ומספקים: התחנה הראשונה היא Eglinton Valley Viewpoint – עמק מדהים שנחשף בין ההרים העצומים של האלפים הדרומיים ובתוכו מתפרש מרבד צמחייה עשיר; התחנה השנייה היא אגם המראה (Mirror Lake) המיוחד אשר על פניו ניתן לראות את…קראו עוד

בשעות הבוקר נסיעה בדרך המפורסמת אל עבר המילפורד סאונד (Milford Sound). דרך זו מורכבת מכביש אחד אשר חוצה את העמק רחב הידיים ומסתיים בסאונד. בדרך כדאי לעצור בכמה נקודות עניין עם אופציה למסלולים קצרים ומספקים:

התחנה הראשונה היא Eglinton Valley Viewpoint – עמק מדהים שנחשף בין ההרים העצומים של האלפים הדרומיים ובתוכו מתפרש מרבד צמחייה עשיר; התחנה השנייה היא אגם המראה (Mirror Lake) המיוחד אשר על פניו ניתן לראות את השתקפותם של הענקים המושלגים; התחנה השלישית – Key Summit – טעימה ממסלול הרוטברן למטיבי הלכת, שתיקח אתכם במעלה ההר לתצפית עוצרת נשימה; התחנה האחרונה, הדובדבן שבקצפת, הוא המילפורד סאונד.

בשעות הצהריים תצאו להפלגה במפרץ רחב הידיים הזה, בתפאורה של הרים ענקים ומפלים אדירים הנופלים מהשמיים. במהלך השיט תגיעו אל הים הטזמני אשר נותן הצצה לשרשרת ההרים הבלתי נגמרת של הפארק. לאחר השיט חזרה לטה-אנאו. לינה בטה-אנאו.

Milford Sound 800X381

יום 7: טה אנאו - וואנקה

בשעות הבוקר עוזבים את ממלכת הפיורדים ונוסעים צפונה אל לפנינה של האי הדרומי – וואנקה (Wanaka) עיירת נופש מקסימה, המציעה חיי עיר לצד טבע אין סופי ומגוון מסלולי הליכה. קל מאוד להישבות בקסמה וקצבה האיטי והשלו של העיירה ומיקומה על שפת אגם כחול ורכסי ההרים המושלגים הופכים אותה ליעד אידיאלי. מומלץ לצעת לסיבוב ליד האגם, לטעום את גלידת פטגוניה המפורסמת ולצאת לסרט בקולונע הייחודי פארדיסו. לינה בוואנקה.

 

בשעות הבוקר עוזבים את ממלכת הפיורדים ונוסעים צפונה אל לפנינה של האי הדרומי – וואנקה (Wanaka) עיירת נופש מקסימה, המציעה חיי עיר לצד טבע אין סופי ומגוון מסלולי הליכה. קל מאוד להישבות בקסמה וקצבה האיטי והשלו של העיירה ומיקומה על שפת אגם כחול ורכסי ההרים המושלגים הופכים אותה ליעד אידיאלי. מומלץ לצעת לסיבוב ליד האגם, לטעום את גלידת פטגוניה המפורסמת ולצאת לסרט בקולונע הייחודי פארדיסו. לינה בוואנקה.

 

wanaka 800X381 (1)

יום 8: וואנקה

היום מוקדם לטיולי יום באזור. בשעות הבוקר מומלץ לצאת למסלול Diamond Lake, ההליכה נוחה של כ-3 שעות אשר עולה לתצפית רחבה על האזור כולו. ניתן להמשיך לפארק הלאומי הר אספיירינג הקרוי על שם ההר הגבוה ביותר בתחומו, הלא הוא הר Aspiring, המתנשא לגובה של 3,033 מטר. הפארק נמצא כשעה נסיעה מהעיר ומציע מגוון של מסלולי הליכה יפים במיוחד בעמק המטוקיטוקי (Matukituki Vally). מומלץ לבדוק את מזג האוויר ותנאי הכביש המובילים…קראו עוד

היום מוקדם לטיולי יום באזור. בשעות הבוקר מומלץ לצאת למסלול Diamond Lake, ההליכה נוחה של כ-3 שעות אשר עולה לתצפית רחבה על האזור כולו. ניתן להמשיך לפארק הלאומי הר אספיירינג הקרוי על שם ההר הגבוה ביותר בתחומו, הלא הוא הר Aspiring, המתנשא לגובה של 3,033 מטר. הפארק נמצא כשעה נסיעה מהעיר ומציע מגוון של מסלולי הליכה יפים במיוחד בעמק המטוקיטוקי (Matukituki Vally). מומלץ לבדוק את מזג האוויר ותנאי הכביש המובילים לפארק לפני היציאה. לינה בוואנקה.

טרק ה-Blue Pools באזור אוטגו, וואנקה. Miles Holden.

יום 9: וואנקה - קווינסטאון

נסיעה לעיר האקסטרים קווינסטאון (Queenstown) – עיירת האגם המפורסמת, הידועה בנופיה הדרמטיים, קצבה התוסס והפעילויות האתגריות שבה. מומלץ לעלות בגונדולה לתצפית על רכס הרי ה-Remarkable אשר סובבים את העיירה, ואגם Wakatipu שאורכו מגיע ל-80 ק"מ ועל כן הוא האגם הארוך ביותר בניו זילנד. לינה בקווינסטאון. *תוספת אופציונלית בתשלום: חצי יום מודרך אל העיירה גלנורקי (Glenorchy) ונהר Dart, אשר נמצאים למרגלות שני הפארקים הלאומיים הגדולים Mount Aspiring ו- Fiordland. הסיור כולל…קראו עוד

נסיעה לעיר האקסטרים קווינסטאון (Queenstown) – עיירת האגם המפורסמת, הידועה בנופיה הדרמטיים, קצבה התוסס והפעילויות האתגריות שבה. מומלץ לעלות בגונדולה לתצפית על רכס הרי ה-Remarkable אשר סובבים את העיירה, ואגם Wakatipu שאורכו מגיע ל-80 ק"מ ועל כן הוא האגם הארוך ביותר בניו זילנד. לינה בקווינסטאון.

*תוספת אופציונלית בתשלום: חצי יום מודרך אל העיירה גלנורקי (Glenorchy) ונהר Dart, אשר נמצאים למרגלות שני הפארקים הלאומיים הגדולים Mount Aspiring ו- Fiordland. הסיור כולל הליכה בתוך מתחם הפארק ושיט על הנהר הכחול בין פסגות ההרים מושלגות.

Shotover River Jet Boat800X381

יום 10: קווינסטאון וגלנורקי

בשעות הצהריים נסיעה לגלנורקי (Glenorchy) שנמצאת כשעה נסיעה מערבה מקווינסטאון. גלנורקי המרוחקת ממוקמת בעמק רחב ידיים ומסביבה עשרות פסגות מושלגות ונהרות כחולים, היא נראית כמו עיירה קטנה מהאגדות, ומהווה מקום מושלם למי שמחפש נקודות עוד פחות מתיירות. לאחר יום מלא וגדוש תחזרו לוונאקה. לינה בוואנקה. *תוספת אופציונלית בתשלום: חצי יום מודרך אל העיירה גלנורקי (Glenorchy) ונהר Dart, אשר נמצאים למרגלות שני הפארקים הלאומיים הגדולים Mount Aspiring ו-Fiordland. הסיור כולל הליכה…קראו עוד

בשעות הצהריים נסיעה לגלנורקי (Glenorchy) שנמצאת כשעה נסיעה מערבה מקווינסטאון. גלנורקי המרוחקת ממוקמת בעמק רחב ידיים ומסביבה עשרות פסגות מושלגות ונהרות כחולים, היא נראית כמו עיירה קטנה מהאגדות, ומהווה מקום מושלם למי שמחפש נקודות עוד פחות מתיירות. לאחר יום מלא וגדוש תחזרו לוונאקה. לינה בוואנקה.

*תוספת אופציונלית בתשלום: חצי יום מודרך אל העיירה גלנורקי (Glenorchy) ונהר Dart, אשר נמצאים למרגלות שני הפארקים הלאומיים הגדולים Mount Aspiring ו-Fiordland. הסיור כולל הליכה בתוך מתחם הפארק ושיט על הנהר הכחול בין פסגות ההרים מושלגות.

בשעות אחה"צ חוזרים לקווינסטאון, ניתן לעשות עצירה בדרך בעיירת הכורים ארוטאון (Arrowtown ), עיירה קטנטנה המורכבת מכמה רחובות ומקושטת בעצים יפהפיים, בניינים עתיקים ומסעדות ברמה. לינה בקווינסטאון.

queenstwon 800X381

יום 11: קווניסטאון - וולינגטון

טיסה בשעות הבוקר לוולינגטון (Wellington) עיר הבירה של ניו זילנד, הנמצאת בנקודה הדרומית ביותר של האי הצפוני. העיר מלאה באתרים מיוחדים ומקומות עניין רבים. ישנם כמה מקומות אותם לא כדאי לפספס: המוזיאון להיסטוריה ותרבות מאורית (Te Papa), תצפית על העיר והמפרץ מהר ויקטוריה, ביקור בשמורת ציפורים (Zealandia) בה ניתן לעשות סיורים מודרכים ביום או בלילה כדי לראות את מגוון הציפורים של ניו זילנד. סיור לילי בשמורה מאפשר סיכוי לראות את הקיווי:…קראו עוד

טיסה בשעות הבוקר לוולינגטון (Wellington) עיר הבירה של ניו זילנד, הנמצאת בנקודה הדרומית ביותר של האי הצפוני. העיר מלאה באתרים מיוחדים ומקומות עניין רבים. ישנם כמה מקומות אותם לא כדאי לפספס: המוזיאון להיסטוריה ותרבות מאורית (Te Papa), תצפית על העיר והמפרץ מהר ויקטוריה, ביקור בשמורת ציפורים (Zealandia) בה ניתן לעשות סיורים מודרכים ביום או בלילה כדי לראות את מגוון הציפורים של ניו זילנד. סיור לילי בשמורה מאפשר סיכוי לראות את הקיווי: הציפור הלאומית של ניו זילנד הנמצאת בסכנת הכחדה. לינה בוולינגטון.

מוזיאון Te papa, וולינגטון. Camilla Rutherfurd.

יום 12: וולינגטון - טונגרירו

את היום נתחיל בנסיעה צפונה לפארק הלאומי טונגרירו (Tongariro), הפארק הלאומי הראשון של ניו זילנד ואחד הראשונים בעולם. מומלץ לצאת לאחד מהמסלולים הקלילים שיש בשמורה (Taranaki Falls או Silica rapids) אשר ייתן לכם טעימה קצרה אך משובחת מהסביבה הגעשית. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

 

את היום נתחיל בנסיעה צפונה לפארק הלאומי טונגרירו (Tongariro), הפארק הלאומי הראשון של ניו זילנד ואחד הראשונים בעולם. מומלץ לצאת לאחד מהמסלולים הקלילים שיש בשמורה (Taranaki Falls או Silica rapids) אשר ייתן לכם טעימה קצרה אך משובחת מהסביבה הגעשית. לינה בפארק הלאומי טונגרירו.

 

הר רואפהו, הפארק הלואמי טונגרירו, Photo: Camilla Rutherford

יום 13: טונגרירו - רוטורואה

בשעות הבוקר נסיעה למערות וואיטמו, ביתן של התולעים הזוהרות. יוצאים לסיור מודרך באחת ממערות אילו בתוך סירה קטנה בנהר החוצה אותה. יצורים אלו חיים במערות ובאזורים מסוימים של יערות והם יוצרים רשת של אור כחול מיוחד בכדי למשוך אליהם טרף – רשת הנראית כמו אלפי כוכבים. ממשיכים לעיר הגיאותרמית רוטורואה (Rotorua), הידועה בזכות הפעילות הגיאותרמית שלה. בשעות אחה"צ מומלץ ללכת לספא מפנק עם בריכות בוץ או מים מינרליים מקומיים, חוויה…קראו עוד

בשעות הבוקר נסיעה למערות וואיטמו, ביתן של התולעים הזוהרות. יוצאים לסיור מודרך באחת ממערות אילו בתוך סירה קטנה בנהר החוצה אותה. יצורים אלו חיים במערות ובאזורים מסוימים של יערות והם יוצרים רשת של אור כחול מיוחד בכדי למשוך אליהם טרף – רשת הנראית כמו אלפי כוכבים.

ממשיכים לעיר הגיאותרמית רוטורואה (Rotorua), הידועה בזכות הפעילות הגיאותרמית שלה. בשעות אחה"צ מומלץ ללכת לספא מפנק עם בריכות בוץ או מים מינרליים מקומיים, חוויה יחודית ומרגיעה במיוחד.

תוספת אופציונלית- סיור לילי ביער של עצי אורן ענקיים (Redwoods), אשר נמצא בסמוך לעיירה. הסיור הלילי מתבצע לאור מנורות התלויות על עצי ענק. לינה ברוטורואה.

Photo: Corin Walker Bain

יום 14: רוטורואה הגיאותרמית

בשעות הבוקר יתברר מקור הריח המיוחד בעיר במהלך ביקור בפארק הגיאותרמי Waiotapu. בפארק ניתן לראות גייזר המתפרץ לגובה של 10-20 מטר, את בריכת הבוץ המבעבעת הגדולה ביותר בניו זילנד ובריכות רבות נוספות בצבעים עזים של כחול ואדום, הכל במעטפת של עשן היוצא מהאדמה. משם ניתן להמשך לעמק גיאותרמי נוסף Waimangu Volcanic Valley, שם קיימים מספר מסלולי הליכה בין התופעות הגיאותרמיות. בשעות הערב תזכו לקבל סיור באחד מהכפרים המאורים באזור, שם תכירו…קראו עוד

בשעות הבוקר יתברר מקור הריח המיוחד בעיר במהלך ביקור בפארק הגיאותרמי Waiotapu. בפארק ניתן לראות גייזר המתפרץ לגובה של 10-20 מטר, את בריכת הבוץ המבעבעת הגדולה ביותר בניו זילנד ובריכות רבות נוספות בצבעים עזים של כחול ואדום, הכל במעטפת של עשן היוצא מהאדמה. משם ניתן להמשך לעמק גיאותרמי נוסף Waimangu Volcanic Valley, שם קיימים מספר מסלולי הליכה בין התופעות הגיאותרמיות.

בשעות הערב תזכו לקבל סיור באחד מהכפרים המאורים באזור, שם תכירו את אורח החיים של המאורים הילידים לניו זילנד, ותהנו מטקס מאורי מסורתי הכולל את ריקוד ההאקה המפורסם. לינה ברוטורואה.

תוספת אופציונלית (לא כלול): טיסת נוף מעל ההרים הוולקנים טראוורה (Mt Terawera) והאי הלבן (White Island).

Champagne pool, Wai-o-tapu

יום 15: רוטורואה - הוביטון - אוקלנד

נסיעה לכיוון אוקלנד (Auckland) דרך Matamata, עיירה שהתפרסמה כיוון שהייתה לאתר הצילומים של הסרט שר הטבעות וטרילוגיית סרטי ההוביט. בעיירה ניתן לצאת לסיור מודרך כדי לגלות את כפר ההוביטים השמור והאגדי. ממשיכים לאוקלנד העיר הגדולה ביותר בניו זילנד אשר מונה כ-30% מאוכלוסיית ניו זילנד כולה. אוקלנד הינה מצר יבשה המפריד בין הים הטסמני לאוקיינוס השקט, מה שמקנה לה את ייחודה כעיר גדולה של נמלים, לצד רכסי הרים וולנקים ומקבץ איים…קראו עוד

נסיעה לכיוון אוקלנד (Auckland) דרך Matamata, עיירה שהתפרסמה כיוון שהייתה לאתר הצילומים של הסרט שר הטבעות וטרילוגיית סרטי ההוביט. בעיירה ניתן לצאת לסיור מודרך כדי לגלות את כפר ההוביטים השמור והאגדי.

ממשיכים לאוקלנד העיר הגדולה ביותר בניו זילנד אשר מונה כ-30% מאוכלוסיית ניו זילנד כולה. אוקלנד הינה מצר יבשה המפריד בין הים הטסמני לאוקיינוס השקט, מה שמקנה לה את ייחודה כעיר גדולה של נמלים, לצד רכסי הרים וולנקים ומקבץ איים עצום. בעיר מגוון פעילויות ואתרים, כגון: סיבוב באזור הנמל ומגדל השמיים המפורסם (Sky Tower), ביקור במוזיאון Auckland War Memorial Museum, שיט לצפייה בלווייתנים ודולפינים (יוצא מהנמל המרכזי בעיר), ואינספור פארקים (דוגמת One Tree Hill ו-Mount Eden, הרי געש לא פעילים המכוסים צמחייה עשירה). לינה באוקלנד.

Andres Iga

יום 16: אוקלנד

בהתאם ללוח הטיסות, החזרת הרכב בשדה התעופה ויציאה בטיסה חזרה הביתה.

בהתאם ללוח הטיסות, החזרת הרכב בשדה התעופה ויציאה בטיסה חזרה הביתה.

800X381auckland

מסלול עצמאי של 16 ימים בסתיו של ניו זילנד הפראית והקסומה. מתחילים בכרייסטצ'רץ' באי הדרומי, משם ממשיכים דרך נקודות מרכזיות של האי: הר קוק המפורסם, הפארק הלאומי פיורדלנד, וואנקה השלווה ועוד. עוברים בטיסה לאי הצפוני מקווינסטאון לוולינגטון, משם ניסע צפונה ונחווה את הפעילות הגאותרמית הייחודית ואת הערים הירוקות. סיום המסלול באוקלנד.

כמה נקודות שיא לאורך המסלול:

 

 • ביקור בכפרים המאורים באזור רוטורואה

 • סיור מודרך במערות וויטומאו

 • טיסת נוף וסיור מודרך על קרחון טזמן

 • שיט למילפורד סאונד

 

עדיין לא בטוחים?

אל תהססו ליצור איתנו קשר. נשמח לשמוע ממכם ולעזור לכם לבחור את המסלול הנכון.

לא לדאוג, אנחנו נחמדים. תרגישו בנוח.

מחיר שירותי קרקע

 • החל מ-$3,900 USD לאדם בחדר זוגי.
 • מקדמה: 15% מעלות הטיול.
 • המיסים המקומיים כלולים במחיר.

תחשיב הטיול כולל:

לינה

 • 15 לילות בבתי מלון, לודג'ים או B&B ברמה בינונית עד גבוהה (מקביל פחות או יותר לשלושה כוכבים).
 • כל הלילות עם שירותים צמודים.
 • שימו לב: רוב הלינות כוללות את ארוחת הבוקר אבל לא כולן. במקרים בהם הארוחה אינה כלולה, תהיה בדר"כ מסעדה במלון או צמוד אליו שבה ניתן יהיה לאכול בתשלום נפרד.

תחבורה

 • רכב שכור למשך 16 ימים בדרגת Fullsize (קבוצת רכב E ,קרייזלר 200 או דומה) כולל: ק"מ חופשי.

סיורים ופעילויות

 • סיור מודרך הכולל טיסה במסוק בקרחון טזמן
 • שייט נופי ב-Milford Sound
 • סיור מודרך במערות וויטומאו
 • סיור מודרך בכפר המאורי ברוטורואה

תחשיב הטיול אינו כולל

 • טיסות בינלאומיות או פנימיות.
 • ארוחת בוקר לא תמיד כלולה).
 • עלויות דלק לרכב.
 • כניסה לאתרים אופציונליים (מוזיאונים, מרכזי מבקרים וכד').
 • טיפים למדריכים ולאנשי צוות.
 • כל מה שלא פורט תחת "כלול בתחשיב".

מדיניות ביטול

עד 61 ימים לפני מועד היציאה – 15% מערך ההזמנה הכולל

60 עד 31 ימים לפני מועד היציאה – 35% מערך ההזמנה הכולל

30 ימים או פחות לפני מועד היציאה – 70% מערך ההזמנה הכולל

ויזות ואשרות

 • ניו זילנד לא דורשת ויזה מאזרחים ישראלים, אבל החל מאוקטובר 2019 יש צורך למלא "מסמך נסיעה" אלקטרוני בתשלום שנקרא New Zealand eTA. רצוי להזמין את ה-eTA לפחות חודש לפני הטיסה – לפרטים לחצו כאן.
 • לטסים דרך אוסטרליה יש להוציא ויזת מעבר (במידה ושהייה בה היא פחות מ-72 שעות). מומלץ להוציא את הויזה לפחות חודש לפני הטיסה.
 • בנוסף, חשוב שתוודאו שבזמן הטיול יהיה ברשותכם דרכון בתוקף לתקופה של לא פחות מ-6 חודשים מיום היציאה לטיול, עם לפחות 2 עמודים ריקים בדרכון.