מי אנחנו

 • בחר גודל טקסט A A
 • קבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים

  קבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים

  אהלן, ברוכים הבאים! "טרוול ניו זילנד" הוא אתר חדש (2019, חדש מהניילונים) מקבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים. אנחנו מציעים טיולים לניו זילנד לנוסע העצמאי, מה שנקרא גם טיול בהתאמה אישית, או "טיול מאורגן פרטי": יעוץ ותכנון מסלול, טיפול בהזמנות של שירותי הקרקע וליווי ותמיכה מרחוק במהלך הטיול.

  למי שלא מכיר, "גלמונד מסעות גיאוגרפיים" היא חברת טיולים בוטיקית ומתנשאת (אבל בקטע טוב. אנחנו סנובים נחמדים). אנחנו פועלים מאז 2010, עד היום התמקדנו בטיולים לאלסקה ולקנדה אבל לאחרונה התחלנו להתרחב (לאט) גם לכמה יעדים דומים נוספים. אנחנו מציעים יחס אישי, ירידה לפרטים, אוירה טובה ואהבה אמיתית למקומות שעליהם אנחנו מדברים. כל החבר'ה בצוות הם בוגרי טיולים ממושכים שמכירים לעומק את היעד שעליו הם עובדים, או במילים אחרות – חבורה של אובססיבים שלא מסוגלים לדבר על שום דבר אחר חוץ מטיולים. מקווים שתקבלו אותנו בהבנה.

  בכל מקרה, ברוכים הבאים, קריאה נעימה, ואם אתם מחפשים מישהו שיסייע לכם בהכנות לטיול לניו זילנד, אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לדבר.

 • ארד סטרומזה

  ארד סטרומזה

  ארד הוא – באופן מילולי – ההתגלמות של מחלקת ניו זילנד שלנו. בתור עמוד התווך שבלעדיו אין טיולים לניו זילנד, הוא עוסק בכל הצדדים של האופרציה: עונה לטלפונים, מעביר את פגישות היעוץ, מכין את תכניות הטיול ואפילו עוקב מרחוק במקרה שתצטרכו תמיכה רגשית ולוגיסטית במהלך הטיול. ההיכרות הראשונה של ארד עם ניו זילנד היתה במהלך הטיול שאחרי הצבא, והוא חזר לחצי שנה נוספת בטיול שאחרי התואר – במהלכו הוא אפילו התחתן עם בחירת ליבו בחתונה מאורית (חתונה אזרחית, אבל עדיין מרשים). בין לבין הוא הספיק גם ללמוד היסטוריה וארכיאולוגיה באונ' בן גוריון, לעבור הסמכה כמדריך טיולים, למכור ספרים בסטימצקי ולעשות כמה טרקים ארוכים במקומות אחרים בעולם. כמובן שנשאלת השאלה, איך אדם שאוהב כל כך את הירוק של ניו זילנד בוחר לחיות דווקא בבאר שבע, אבל אף אחד לא מושלם.