מי אנחנו

 • בחר גודל טקסט A A
 • קבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים

  קבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים

  אהלן, ברוכים הבאים! "טרוול ניו זילנד" הוא אתר חדש (2019, חדש מהניילונים) מקבוצת גלמונד מסעות גיאוגרפיים. אנחנו מציעים טיולים לניו זילנד לנוסע העצמאי, מה שנקרא גם טיול בהתאמה אישית, או "טיול מאורגן פרטי": יעוץ ותכנון מסלול, טיפול בהזמנות של שירותי הקרקע וליווי ותמיכה מרחוק במהלך הטיול.

  למי שלא מכיר, "גלמונד מסעות גיאוגרפיים" היא חברת טיולים בוטיקית ומתנשאת (אבל בקטע טוב. אנחנו סנובים נחמדים). אנחנו פועלים מאז 2010, ועד היום התמקדנו אך ורק בטיולים לאלסקה ולמערב קנדה. אחרי מחשבות והתלבטויות ארוכות, החלטנו להתרחב גם לכמה יעדים דומים נוספים שיתאימו לסוג הטיולים שאנחנו מציעים. המטרה היא לייצר קבוצה של אתרים שיהיו ממוקדים כל אחד ביעד אחר, ויציעו מידע חינמי למטיילים וכמובן שירותי תכנון והזמנות לטיולים. כל אתר מופעל על ידי צוות של בוגרי טיולים ממושכים שמכירים לעומק את היעד שעליו הם עובדים, או במילים אחרות – אנשים טובים אבל אובססיביים שלא מסוגלים לדבר על שום דבר אחר חוץ מטיולים.

  סתם 🙂

  בכל מקרה, ברוכים הבאים, קריאה נעימה, ואם אתם מחפשים מישהו שיסייע לכם בהכנות לטיול לניו זילנד, אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לדבר.