מה אנחנו מציעים

  • בחר גודל טקסט A A
100% Pure New Zealand

החלטות הן חלק מהחיים.

אז החלטתם שאתם מעוניינים בטיול לניו זילנד (החלטה די פשוטה עד כה), אבל אתם לא רוצים טיול מאורגן אלא טיול עצמאי שייבנה על פי רצונכם? מעולה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן ונשמח לבנות עבורכם טיול בהתאמה אישית – כזה שיתאים גם לרצונות ולא פחות חשוב, גם למגבלות.

(אין לכם מגבלות? מקנאים בכם.)

איפה מתחילים?

פגישת יעוץ

נתחיל בפגישה על כוס קפה – פגישה זה תמיד טוב, וכוס קפה זה חשוב 🙂 הפגישות מתקיימות אצלנו במשרד, ואנחנו תמיד שמחים להכיר ולדבר. המטרה הראשית של הפגישה היא קודם כל לעשות קצת סדר בבלגן כדי שתבינו מה האפשרויות שלכם (למשל, לאיזה אי אתם רוצים להגיע). במקביל ננסה להבין את הסוג המדויק של הטיול אותו אתם רוצים, ומה הצרכים שלכם (כמה זמן יש לכם, מה אופי הטיול שאתם מחפשים וכדומה). בסוף הפגישה כבר יהיה לנו מושג הרבה יותר טוב איזה טיול יתאים לכם מבחינת תאריכים, אטרקציות, מסלולי הליכה, תקציב, מקומות לינה וכמובן – איזה סוג תה אתם אוהבים (פרט חשוב מאוד. תה בניו זילנד זה לא צחוק).

נעבור להכנת תכנית טיול והצעת מחיר

אחרי הפגישה נכין עבורכם את תוכנית טיול, על סמך כל המידע שאספנו במהלך פגישת הייעוץ. ההצעה של תוכנית הטיול נשלחת אליכם במייל והיא כוללת שני חלקים: תיאור המסלול והצעת מחיר.

תיאור המסלול כולל פירוט קצר של כל יום בטיול – כמו מידע כללי, לאן נוסעים ומה עושים. כמובן שהמסלול מותאם לתאריכים הספציפיים המתאימים לכם.

הצעת המחיר היא עבור כל שירותי הקרקע אותם צריך להזמין כחלק מהטיול (לינה, תחבורה ואטרקציות), במידה ותרצו להזמין את הטיול דרכנו.

ניתן להסתפק רק בתכנון הבסיסי ולבצע את ההזמנות לטיול בעצמכם, אבל יש כמה יתרונות משמעותיים להזמנה דרכנו.

נמשיך להזמנת שירותי קרקע ותיק הטיול

במידה ובחרתם להזמין את הטיול דרכנו, נתקדם לשלב הבא: תהליך רישום קצר ותחילת העבודה שלנו אל מול הספקים המקומיים על מנת לבצע את ההזמנות עבורכם.

לאחר הרישום וסיום ההזמנות נשלח לכם את תיק הטיול הסופי אשר יכלול: פירוט מדויק של כל יום מבוקר עד ערב (כולל ההזמנות שנעשו עבורכם), המלצות לטיולי הליכה, עצירות יפות בדרך שלא כדאי לפספס, וכמובן איפה לאכול ועוד הרבה דברים טובים.

בשונה מתכנית הטיול הראשונית שקיבלתם כהצעת מחיר, תיק הטיול הוא מסמך מפורט, אשר ילווה אתכם במהלך כל הטיול ויכלול את כל מה שאתם צריכים כדי לטייל בראש שקט.

אז כמה טיול כזה לניו זילנד עולה?

עלות פגישת הייעוץ והכנת תכנית הטיול היא 400 ש"ח (התשלום בפגישה עצמה).

אם תבחרו להתקדם איתנו ולהזמין את שירותי הקרקע דרכנו, אז 400 השקלים ששולמו בזמן הפגישה ייחשבו כחלק מהתשלום הכולל על הטיול. העלות הכוללת של הטיול היא נגזרת ישירה ממה שסוכם בפגישת הייעוץ – רמת המלונות, מספר הימים, כמות האטרקציות וכו'.

חשוב לציין שהעלות של שירותי הקרקע כפי שהיא מופיעה בהצעת המחיר כוללת כבר את העלויות שלנו, כך שאין עוד עלויות נוספות.

הגעתם עד לסוף העמוד? נשמע מעניין? דברו איתנו!