קווינסטאון

מדיניות פרטיות

  • גודל טקסט A A

(תנאי השימוש להלן מנוסחים בלשון זכר אך מיועדים כמובן לכל המבקרים באתר ללא הבדלי מין ומגדר)

 

1 איסוף מידע

אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו או לטיול, מבצע רכישה ו/או משתתף בתחרות/מבצע. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או כל פרט אחר הנדרש להשלמת טופס הרשמה לטיול.

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.

 

2 שימוש במידע

כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:

  • להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
  • לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
  • לשפר את האתר שלנו
  • לשפר את שירות הלקוחות שלנו ואת היכולת לענות על צרכי התמיכה שלך
  • ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
  • לנהל תחרות, מבצע, או סקר

 

3 פרטיות מסחר אלקטרוני

אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.

 

4 העברת מידע לצד שלישי

אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל אתרים אחרים בבעלותנו או חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בקידומו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.

אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.

מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.

 

5 אבטחת מידע

אנחנו משתמשים בפרוטוקול HTTPS (פרוטוקול תקשורת נפוץ במיוחד לאבטחת מידע ברשתות מחשבים) על מנת להצפין את תעבורת המידע באתר. בנוסף, רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.

 

6 האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?

כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

 

7 הסרה מרשימת תפוצה

אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות ועדכונים מזדמנים, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל. במידה ולמרות האמור לעיל, לא הצלחת להסיר את עצמך מרשימת התפוצה אתה מוזמן לפנות אלינו ישירות באמצעות המייל info@ofergelmond.com ואנו נדאג להסיר את פרטיך ממסד הנתונים שלנו.

 

8 הסכמה

באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.