כוס קפה בנוף יפה

הנוף היפה של ניו זילנד מוסכם על כולם אך איפה הכי טוב לשלב את הנוף עם כוס קפה חמה וטובה? הנה כמה מקומות נחמדים להביט בהרים.
סלעי הפנקייק בחוף המערבי, אי דרומי

הנוף היפה של ניו זילנד מוסכם על כולם אך איפה הכי טוב לשלב את הנוף עם כוס קפה חמה וטובה?

הנה כמה מקומות נחמדים להביט בהרים:

 

1. The Stratford Mountain House – הר הטראנקי

מרגלותיו של הר הגעש הרדום טראנקי (Mount Taranaki) הוא מקום מושלם לכוס קפה טובה. מכנים את הטראנקי בתור הפיג'י של ניו זילנד וצורתו – חרוט כמעט מושלם – וגודלו מושכים אליו מטיילים רבים.

אם אתם לא רוצים לטפס על ההר ופשוט בא לכם להירגע, למתוח קצת איברים וליהנות מהיופי, זה המקום בשבילכם: בית אירוח על ההר בו תוכלו לשתות כוס קפה ולצפות בהר המדהים הזה. מומלץ לבדוק את מזג האוויר מכיוון שההר ביישן לפעמים ועשוי להסתתר מאחורי שכבת עננים.

שעות פתיחה: 9 בבוקר עד מאוחר בימים שלישי-ראשון.

קישור לאתר לחצו כאן.

2. Matheson Cafe – קרחון פוקס

בארץ הקרחונים הפראית והיפה נמצא לו אגם מתיסון (Lake Matheson) שבמזג אוויר טוב ניתן לראות את רכסי ההרים המושלגים משתקפים במימיו הכחולים. וזהו, ללא צל של ספק, מחזה ששווה לראות!

כדקה הליכה מהאגם ממוקמת לה חנות מזכרות קטנה וצמוד אליה בית קפה פשוט ונחמד. מומלץ לקחת כוס משקה חם, לשבת על ספסלי העץ בחוץ ולצפות בהרים והאגם המבצבץ בין העצים.

שעות פתיחה:  בבוקר עד מאוחר בכל ימות השבוע.

קישור לאתר לחצו כאן.

3. Astro Cafe – קפה במצפה כוכבים

במעלה אגם טקאפו (Lake Tekapo) באי הדרומי נמצא הר ג'ון (Mount John). הוא לא גבוה במיוחד אך מפסגתו ניתן להשקיף על האגם כולו, העמק וההרים הרחוקים.

על הפסגה יש בית קפה קטן הסמוך למצפה הכוכבים השוכן שם. כדי להגיע לפסגה יש לטפס כ-40 דקות בשביל מתפתל ביער או לקחת את האוטו בכביש המוביל למעלה (ישנה עלות של כ-5 דולר ניו-זילנדי, אבל המאמץ שווה את זה והתצפית יפה מאוד).

קחו לכם משהו חם לשתות ושבו בבית הקפה המתוק עם חלונות הזכוכית הענקיות בשביל ליהנות באמת מהנוף.

שעות פתיחה: 9:00-18:00 בכל ימות השבוע.

קישור לאתר לחצו כאן.

4. The Trading Post – פיסת גן עדן בגלנורקי

בקצה האגם השני בגודלו בניו זילנד נמצאת העיירה גלנורקי (Glenorchy). האזור מיוחד במינו ואחד היפים ביותר בכל האי הדרומי: בתוך עמק רחב ידיים, בין הרים גבוהים, נהרות ענקים ושני פארקים לאומיים זהו המקום המושלם לשתות משהו.

בית הקפה במקום הוא גם חנות מזכרות ומומלץ לשבת על הספסלים שבחוץ בכדי לבלוע עד כמה שניתן את הנוף המדהים.

שעות פתיחה: 09:00-16:00 בכל ימות השבוע

קישור לאתר לחצו כאן.

5. Pancake Rocks Café – סלעים קדומים ופנקייקים

בחוף המערבי באי הדרומי עומדת לה קבוצת סלעים מעניינת – הסלעים מסודרים בשכבות על גבי שכבות דקות כך שהם נראים כמו ערימת פנקייקים. ערימה של "פנקייקים" אשר נוצרו במשך אלפי שנים.

לכבודם של הסלעים פתחו בית קפה המגיש לא אחרת מאשר… פנקייקים! המקום עמוס ושוקק חיים וזוהי נקודת עצירה מעולה לכוס קפה חמה ומשהו מתוק ליד במהלך המסע לאורך החוף המערבי. לא תוכלו לעמוד בפיתוי של המבחר והריחות שעומדים באוויר.

שעות פתיחה: 8:00-17:00 ובחודשים דצמבר-פברואר עד 10 בלילה. פתוחים בכל ימות השבוע.

קישור לאתר לחצו כאן.

 

סלעי הפנקייק בחוף המערבי, אי דרומי

סלעי הפנקייק בחוף המערבי, האי הדרומי.