לינה בניו זילנד

 • בחר גודל טקסט A A
 • לינה בפארקים לאומים

  חזרה למעלה

  הכניסות לפארקים הלאומיים לא כרוכה בתשלום, אך יש לשלם על שינה בבקתות/ באוהלים לאורך המסלולים השונים. רמת הבקתות משתנה, ובהתאם גם המחירים: הבקתה הסטנדרטית עולה 15$ ללילה, ולרוב כוללת רק מיטה ומים זורמים (לא תמיד מי שתייה). הבקתות היוקרתיות יותר עולות 22-140$, תלוי אם מדובר באחד מעשרת הטרקים הגדולים של ניו זילנד או לא.

 • קמפינג

  חזרה למעלה

  אם שכרתם קמפרוואן, ברחבי האיים מפוזרים אתרי קמפינג שמחירם נע בין חינם ל-30$ ללילה לאדם. יש כאלה שיש בהם רק מים זורמים, אך גם מקומות עם מטבח מאובזר, מקלחות ואיזור ישיבה מקורה. הכל תלוי בכמה אתם יכולים ורוצים להוציא על לינה. היתרון באתרי קמפינג הוא הקרבה לטבע והחוויה של התעוררות בבוקר מול הים או ביער ירוק! החיסרון הוא התנאים של המקום(תלוי איפה אתם ישנים) ובנוסף כמה אתם ערוכים לשינה בטבע.

 • הוסטלים

  חזרה למעלה

  תרבות ההוסטלים בניו זילנד מאוד נפוצה וברמה גבוה תוכלו למצוא בכל עיר לפחות כמה. החדרים המשותפים עולים בדרך כלל 25-40$ לילה, לחדר זוגי המחיר עולה 60 דולר ויותר. שתי חברות מרכזיות הן: BBH ן- YHA בכמעט בכל עיר תוכלו למצוא הוסטל של חברות אילו ולרוב הוא היה ברמה טובה יחסית. ישנם הוסטלים פרטים והם יותר מיוחדים וקשיים למצוא. לרוב בכל הוסטלר תוכלו לנהות מאינטרנט אלחוטי(לפעמים מוגבל), מקלחת ושירותים, מטבח מאובזר וחדר טלוויזה ומשחקים תלוי בהוסטל.

  טיפ לתרמלאים : לפעמים ניתן לשלם בין 10- 20$ בהוסטלים לילה ולישון ברכב בחנייה ולהשתמש בכל המתקנים של המקום.

 • מלונות ועוד

  חזרה למעלה

  ישנם כמה דרגות לינה :

  1. מוטלים וB&B פשוטים – היו 100-200$ לזוג ללילה, תלוי אם אתם נמצאים בשיא העונה או לא – אז המחירים קופצים. כמובן שאם מדובר בעיירות מבודדות בתוך הטבע המחיר בהתאם.

  2. Airbnb- הניו זילנדים אוהבים לארח וכמות הבתים והחדרים אותם תוכלו למצוא היא רחבה מאוד. המחירים מאוד משתנים מאזור לאזור וכמובן האם מודבר בחדר משותף או חחל שלם. כן שווה לבדוק את האפשרות לפעמים יש הפתעות טובות. המחרים נעים בין 60$- 500$ אף יותר לילה.

  3.מלונות ולודג'ים ברמה ממוצעת- יגיעו לסכום 250-400$ לזוג לילה. תלוי במיקום וברמת האירוח.

  4. לודג' בטבע ומלנות יוקרה -יגיעו לסכומים גבוההים 500- 1000$ לילה לזוג. מקומות אילו לרוב נמצאים באמצע הטבע במקומות מיוחדים.