טיסות לניו זילנד

  • בחר גודל טקסט A A

טיסות לניו זילנד – כל מה שצריך לדעת

על זה שניו זילנד היא אחת הארצות היפות בעולם – אין בכלל ויכוח. אם החלטתם לטוס לשם, כדאי שתדעו קודם כל שאנחנו מקנאים בכם, ושנית – שיש כמה וכמה דרכים לטוס אליה.

כאן תמצאו הסבר מפורט על כל הדרכים לטוס לניו זילנד, ואנחנו מקווים שהמידע יסייע לכם לבחור את הדרך שתתאים לכם.

טיסות לניו זילנד – הקדמה

ביחס לישראל, ניו זילנד ממוקמת בצד השני של כדור הארץ. כתוצאה מכך, משך הטיסה אליה הוא ארוך מאוד, ויכול להימשך במצטבר גם 24 שעות ויותר.

מכיוון שכך, חשוב לשמוע על כל אפשרויות הטיסה הקיימות, ולבחור את זאת שמתאימה לאופי ולתקציב שלכם. בכל מקרה איך שלא תהפכו את זה כדאי שכבר משלב זה תצטיידו בכמות נכבדה של סבלנות.

טיסות לניו זילנד עם חברות ישראליות

החברה הישראלית היחידה שמפעילה היום טיסות לניו זילנד היא אל-על, אבל גם טיסה זאת אינה בלעדית של אל-על אלא מערבת החלפת מטוס בהונג קונג, ומשם המשך לניו זילנד עם חברה זרה.

יש לאל-על גם טיסות צ'רטר לניו זילנד, טיסות אשר במהלכן יש שלוש עצירות. טיסות אלו הן כמובן ארוכות יותר אבל גם זולות יותר, ולכן הן יותר מבוקשות. אם אתם חושבים לבחור באופציה הזאת, דעו שאתם צריכים לשריין כרטיסים הרבה זמן מראש.

טיסות עם חברות אירופאיות

יש מספר חברות טיסה אירופאיות המפעילות טיסות לניו זילנד דרך ישראל, כמו בריטיש אירוויז ואייר ג'ורדניאן.

בריטיש אירוויז מציעה טיסה מורכבת, הכוללת עצירה בלונדון, עצירה בלוס אנג'לס ואחריה הגעה אל היעד. משך המסע הזה יכול להגיע ל-51 שעות (!), וצריך לקחת את זה בחשבון.

אייר ג'ורדניאן מציעה טיסה עם עצירה בעמאן, לאחריה עצירה בתאילנד או בהונג קונג ומשם טיסה לתאילנד. המסע הזה לוקח כ-40 שעות, ויש טיסות שבהן העצירה בהונג קונג היא ללילה אחד (כשהחברה מספקת את המלון).

טיסות לניו זילנד עם חברות טיסה אמריקאיות

חברות טיסה כמו Delta ו-US Air מציעות טיסה מישראל לניו זילנד, כאשר בדרך עוצרים באחת הערים בארצות הברית, ממתינים בשדה התעופה ואז עולים על טיסה לתאילנד.

משך המסע הזה הוא בין 45-40 שעות, שזה יחסית לא נורא בהשוואה לצ'רטרים האחרים, אבל מכיוון שעוצרים בארה"ב חייבים להוציא ויזה, מה שמסרבל קצת את ההכנות לטיול.

טיסות לניו זילנד דרך המזרח

עוד דרך טובה, ויחסית זולה להגיע לניו זילנד, היא דרך המזרח. מהארץ יוצאות טיסות ישרות זולות ליעדים כמו בנגקוק וסינגפור. בדרך כלל ניתן לטוס עם חברות ישראליות אך יש גם טיסות בחברות זרות.

מהמזרח להגיע לניו זילנד זה קלי קלות ("רק" 11 שעות טיסה).יש מגוון רחב של טיסות ישירות זולות.

טיסות לניו זילנד דרך אוסטרליה

אם אתם חושבים לשלב בטיול שלכם את אוסטרליה, תוכלו לטוס לאוסטרליה, לטייל שם תקופה ומשם להמשיך לניו זילנד.

כמובן שהטיסה עצמה מאוסטרליה לניו זילנד תהיה הרבה יותר זולה מאשר טיסה לניו זילנד מישראל, אולם גם כרטיס הטיסה לאוסטרליה עולה הרבה, אז אם אתם לא מתכננים לטייל בה לא היינו ממליצים לבחור במסלול הזה.

טיפ חשוב להוזלה בהוצאות

איך שלא מסתכלים על זה – טיסה לניו זילנד היא טיסה יקרה, אשר תחייב אתכם, ואת חשבון הבנק שלכם, להיפרד מ-$2,000 עד $9,000.

למרות זאת, בעונות מסוימות או מאורעות מיוחדים חברות התעופה מציעות לפעמים מבצעים, ולכן חשוב לעקוב ולבדוק איך אתם יכולים לחסוך ולהסתדר עם התקציב.

אז לפני שאתם קונים, גם אם נדמה לכם שמצאתם דיל לא רגיל, עשו השוואת מחירים נרחבת ובדקו גם את האותיות הקטנות שהפרסומים השונים מציעים. כמו כן, כדאי להתייעץ עם מטיילים אחרים שכבר היו, ולשמוע מהם באיזו דרך הם בחרו.

וזכרו: לא משנה באיזו דרך בחרתם לטוס, בסופו של דבר מצפה לכם טיול מדהים מעבר לפינה.