טיסות לניו זילנד

טיסות לניו זילנד – כל מה שצריך לדעת
720X573airplane

טיסות לניו זילנד – כל מה שצריך לדעת

על זה שניו זילנד היא אחת הארצות היפות בעולם – אין בכלל ויכוח. אם החלטתם לטוס לשם, כדאי שתדעו קודם כל שאנחנו מקנאים בכם, ושנית – שיש כמה וכמה דרכים לטוס אליה.

כאן תמצאו הסבר מפורט על כל הדרכים לטוס לניו זילנד, ואנחנו מקווים שהמידע יסייע לכם לבחור את הדרך שתתאים לכם.

טיסות לניו זילנד – הקדמה

ביחס לישראל, ניו זילנד ממוקמת בצד השני של כדור הארץ. כתוצאה מכך, משך הטיסה אליה הוא ארוך מאוד, ויכול להימשך במצטבר גם 30 שעות ויותר.

הטיסות לניו זילנד מתעדכנות ומשתנות תכופות, והמחירים תלויים בעונה וביעדי הנחיתה וההמראה. אם תבחרו לטוס בשיא העונה (דצמבר-פברואר) כנראה שהמחירים יהיו בשיאם. יותר קל למצוא טיסות לאוקלנד (שבאי הצפוני), אך יתכן שתרצו למצוא טיסה חזרה מקרייסטצ'רץ' (שבאי הדרומי) ואז המסלול יהיה שונה או ארוך יותר מאשר בדרך הלוך.

פרסנו בפניכם את כל אפשרויות הטיסה הקיימות מישראל, כדי שתכולו לבחור את זאת שמתאימה לאופי הטיול ולתקציב שלכם. בכל מקרה איך שלא תהפכו את זה כדאי שכבר משלב זה תצטיידו בהרבה סבלנות ותשחצים. אולי תרצו לרווח את המסע עם כמה לילות ביעדים אחרים באמצע וכך גם תוכלו לצמצם את הג'טלג ואולי להנות מעוד מקום על הדרך.

טיסות לניו זילנד עם עצירת ביניים אחת

יש 3 דרכים לטוס לאוקלנד עם עצירה אחת- דרך דובאי, המזרח הרחוק, או עצירה בארה"ב.

הדרך המהירה ביותר היא טיסה דרך דובאי, עם חברת Emirates או אל-על. טיסה של 3 שעות לדובאי, ומשם טיסה של 16 שעות לאוקלנד. דרך נוספת היא עצירת ביניים בהונג קונג/שנגחאי/סיאול/יפן. חברות התעופה שמוציאות את טיסות אלו היא קטאי פסיפיק (Cathay Pacific), סינגפור איירלינס, קוואנטס ארווייס (Qantas Airways). טיסות אלו אורכות 20-23 שעות (נטו) והעצירת ביניים אחרי 10 שעות. הטיסות דרך ארה"ב אורכת 28-31 שעות (נטו), עם אופציה לעצירה בניו יורק/שיקגו/לוס אנגלס/סן פרנסיסקו. טיסות אלו מופעלות ע"י חברות התעופה האמריקאיות או הישראליות. הטיסה לארה"ב לוקחת 12-15 שעות, ומתחנת הביניים לאוקלנד 13-18 שעות.

האופציות לנחיתה בקרייסטצ'רץ' (או המראה חזרה ממנה) הן מצומצמות יותר כשמחפשים טיסה עם עצירת ביניים אחת. אפשר לבחור בין טיסה דרך הונג-קונג לבין טיסה דרך ארה"ב.

טיסות לניו זילנד עם שתי עצירות ביניים או יותר 

טיסות עם 2 עצירות בהחלט יכולות להוזיל את עלות הטיסה, ובהתאם גם מאריכות את המסע. עצירה ראשונה יכולה להיות באירופה, באיחוד האמירויות (דובאי/אבו דאבי) או בבנגקוק. עצירה שניה יכולה להיות בהונג קונג, סינגפור או אוסטרליה (מרלברון/סידני). יכול להיות שהעצירה השנייה תהיה בארה"ב, אבל לרוב זה מאריך מאוד את המסע ולא עוזר במיוחד להוזיל את עלות הטיסה.

ומה אם אתם רוצים להגיע/להמריא מקרייסטצ'רץ'? אז כנראה שטיסה עם לפחות שתי עצירות ביניים היא האופציה הסבירה ביותר שתמצאו. אפשר לבחור בטיסה פנימית המחברת בין אוקלנד לקרייסטצ'רץ', רק שימו לב להשאיר מספיק זמן מהטיול עבור המעבר.

טיסות פנימיות

טיסות פנים בניו זילנד לא מאוד יקרות, גם כשמזמינים קרובלמועד הטיסה. בטיולים קצרים, הן יכולות להקל על המעברים ברכב ולחסוך שעות נהיגה. החברות העיקריות שמפעילות טיסות בתוך ניו זלינד הן Air New Zealand, ו-Jetstar.

! חשוב– טיסות שכוללות עצירה באוסטרליה (בד"כ סידני או מלברון), דורשות מכם להוציא ויזת מעבר באוסטרליה (תקפה ל-72 שעות). כדאי להגיש בקשה לויזה לפחות חודש לפני הטיסה, כדי להימנע מעיכובים או סירובים.

טיסה נעימה 🙂